چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ - 
1 2
 
یکی از پُرفایده‌ترین ثروت های یک کشور، جمعیّت جوان در یک کشور است. (مقام معظم رهبری) **مطالعات نشان می دهد بارداری اثر پیشگیری کننده بر سرطان پستان دارد. **تاخير در بارداري سبب از دست رفتن فرصت تشخيص زودرس ناباروري خواهد شد. **آیا می دانید احتمال باروری با افزایش سن کاهش می یابد. **آیا می دانید مادران جوان، بارداری های سالم تری را تجربه می کنند. **برای شادی و آرامش کودک خود، به "یک فرزند" اکتفا نکنید. **فرزند آوری با افزایش نیروی کار فعال به رشد صنعت و اقتصاد کشور کمک می کند . **افزایش جمعیت جوان، با نشاط و سالم، سرمایه ای برای آینده است .**از مهم ترین حقوق جنین، حق حیات آن و نیز برخورداری از سلامت جسم است و هرگونه ایجاد جرح و نقص عضو غیر اخلاقی و غیر شرعی محسوب می گردد. **به خاطر داشته باشیم، از دست دادن فرصت های خوب، همیشه قابل جبران نیست. **سن مادر یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر باروری و فرزندآوری سالم بوده و با افزایش سن، شانس باروری موفق کاهش می یابد.
منو اصلی
آموزش

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1784443
 بازدید امروز : 365
 کل بازدید : 4520169
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.07

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت
برگزاری کارگاه آموزشی اقدامات بهداشتی در بیماری وبا در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت
26 اردیبهشت 1401 کارگاه آموزشی با عنوان اقدامات بهداشتی در بیماری وبا 1401 با حضور دکتر زینی وند مدیر شبکه بهداشت و درمان پاکدشت ، کارشناسان ستاد شهرستان ، کارشناسان بهداشت محیط و مراقبین سلامت در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.
 ١٣:٣٧ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت
برگزاری کمیته روز جهانی فشارخون بالا
روز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 با توجه به پیش رو بودن روز جهانی فشارخون بالا (27 اردیبهشت ماه) کمیته روز جهانی فشارخون بالا با حضور دکتر حاجتی (معاون بهداشتی شبکه) و کارشناس مسئولان واحدهای ستادی برگزارگردید.
 ١٣:١٥ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت
تشکیل کارگروه "صیانت از جمعیت"در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت
روز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 همزمان با هفته ملی جمعیت (24 لغایت 30اردیبهشت ماه) کارگروه صیانت از جمعیت در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت تشکیل شد.در این جلسه که به ریاست دکتر زینی وند مدیر شبکه بهداشت و درمان پاکدشت و با حضور دکتر حاجتی معاون بهداشتی و کارشناسان ستادی تشکیل گردید.
 ١٣:٢ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت
برگزاری جلسه آموزشی با موضوع فواید فرزندآوری و تحکیم روابط خانواده با فرزندان به اولیاء دانش آموزان دبستان دخترانه دهه فجر
یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 به مناسبت هفته جمعیت شعارروز « فرزند تنهای من» کارگاه آموزشی فواید فرزندآوری و تحکیم روابط خانواده با فرزندان ویژه اولیاء دانش آموزان مدرسه دخترانه دهه فجر، توسط کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار گردید.
 ١٣:٤٨ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته پیشگیری از قاچاق اقلام سلامت محور
بازدید دکتر زینی وند از ساختمان قدیمی دندانپزشکی
برگزاری جلسه پیشگیری از بیماریهای منتقله از اب
دسترسی
پیوندها
سايت نهاد رهبري
ايران الكترونيكي
مدیریت فناوری اطلاعات شبکه بهداشت پاکدشت

 

عنوان

 

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران -افسریه - بزرگراه امام رضا (ع) - پاکدشت - میدان شهداء گمنام - روبروی اداره پست - شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
تلفن : 36023110- 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.