دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو خبر 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت

جلسه آموزشی پیشگیری ازبیماری کووید19 در راستای اجرای طرح هرخانه یک پایگاه سلامت جهت پرسنل و دانشجویان دانشگاه پولادپیچ کار برگزارشد.

روز چهارشنبه 18 فروردین ماه 1400، به همت واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت، جلسه آموزشی در راستای اجرای طرح هرخانه یک پایگاه سلامت، جهت سرپرست، کارکنان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی مرکز علمی کاربردی پولاد پیچ کار در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید .

برنامه آموزشی فوق به مناسبت روز جهانی سلامت،در مرکز علمی کاربردی پولاد پیچ کار در شرایطی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که همزمان با خیز چهارم همه گیری کووید ۱۹مواجه هستیم.

توجه به این موضوع اهمیت بسیاری داشته و در چنین شرایطی اطلاع رسانی، تلاش برای افزایش آگاهی رسانی طرح هر خانه یک پایگاه سلامت به موضوع سلامتی به طور کلی و بیماری کووید ۱۹به شکل اختصاصی مبتنی بر ویژگی های فرهنگی و اجتماعی هر منطقه و تشویق دانشجویان به مشارکت در توسعه برنامه های بهداشتی پایه و ترغیب آنان به رعایت شیوه زندگی سالم و انجام مراقبت های به موقع در بیماری های زمینه ای، آموزش گذاشته شد.

در این هم اندیشی، سرفصل‌های لازم راهنمای خودمراقبتی برای سفیران سلامت خانواده با عنوان دانشگاه، پایگاه فراگیر سلامت دانشجویان و خانواده، راهکارهای اساسی برای عبور از بحران فوق در حوزه های پیشگیری،درمان‌های اولیه و توانبخشی توسط کارشناس مسئول آموزش شبکه بهداشت پاکدشت، خانم خادمی آموزش داده شد.

 برگزاری این هم اندیشی همزمان در فضای مجازی، بصورت زنده جهت دانشجویان و فعالان این عرصه به نمایش گذاشته شد و در پایان دکتر خانی ضمن تشکر و تجلیل از مدافعان و شهدای حوزه سلامت، روز جهانی سلامت را تبریک عرض نموده و آرزوی تندرستی توأم با توفیق روز افزون برای سربازان این عرصه را از خداوند منان خواستار شدند و در پایان جلسه، کتابچه های آموزشی راهنمای زندگی با کووید19 ، بین حاضرین توزیع شد.


٠٩:٢٧ - پنج شنبه ١٩ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٤٦٢    /    تعداد نمایش : ١٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران -افسریه - بزرگراه امام رضا (ع) - پاکدشت - میدان شهداء گمنام - روبروی اداره پست - شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
تلفن : 36023110- 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.