چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت

دکتر آسائی مشاور وزیر بهداشت از نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان پاکدشت بازدید نمودند.

روز شنبه 15 آذرماه 99 ، دکتر آسائی مشاور وزیر در امور بهداشت و ناظر وزارتی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان های تهران به همراه دکتر بهادری معاون امور بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر جانبازی معاون اجرائی معاونت بهداشت و دکتر زینی وند سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت از نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید دکتر آسائی ضمن مراجعه به درب منازل مسکونی شهر پاکدشت، میزان آگاهی افراد را نسبت به بیماری کرونا سنجیده و نحوه نمونه گیری تست سریع از اطرافیان بیماران مبتلا به کووید 19 را مورد بررسی نمودند.

دکتر آسائی در ادامه ابتدا از کانکس سیار نمونه برداری تست کرونا بازدید نموده و سپس در حسینیه روستای گلزار و مجموعه ورزشی روستای فیلستان، از پایگاه های مراقبت محله محور، تعداد نمونه های اخذ شده، بسته های معیشتی توزیع شده، جانمایی نقاهتگاه ها و تجهیز آنها، را مورد بررسی قرار داد.

دکتر آسائی ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده، در خصوص اهمیت نقش آموزش در پیشگیری از بیماری کووید 19، با استفاده از نفوذ کلام روحانیت در این آموزش ها تاکید کرد.

در پایان دکتر آسائی و تیم همراه به فرمانداری شهرستان مراجعه نمودند. این جلسه یوسفی جمارانی فرماندار، شیرازی و علیمحمدی معاونین فرماندار، سرگرد حسینی جانشین فرمانده سپاه برگزار شد. فرماندار با اشاره شیوع موج سوم کرونا در سطح کشور بر ضرورت هم افزایی به منظور جلوگیری از گسترش و کاهش بیماری کرونا و حضور موثر، دقیق و هدفمند همه دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی تاکید نمودند. دکتر آسائی نیز بر راه اندازی و تجهیز نقاهتگاه ها با کمک فرمانداری ها، بخشداری ها و نیروهای بسیج تاکید کردند.


٠٩:٤٧ - يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٩٣٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران -افسریه - بزرگراه امام رضا (ع) - پاکدشت - میدان شهداء گمنام - روبروی اداره پست - شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
تلفن : 36023110- 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.