شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو خبر 
 
 


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
کمیته شهرستانی کاهش مرگ و میرکودکان 1 تا 59 ماهه و نوزادی در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
روز چهارشنبه 30 خرداد ۹۷ به همت واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان، کمیته شهرستانی کاهش مرگ و میرکودکان 1 تا 59 ماهه و نوزادی در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
 چهارشنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
اولین جلسه‌ی توجیهی روسای ادارات شهرستان در زمینه ی برنامه‌های حوزه جوانان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت برگزار شد.
روز سه‌شنبه 29 خرداد ۹۷ به همت واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان، اولین جلسه‌ی توجیهی روسای ادارات شهرستان در زمینه ی برنامه‌های حوزه جوانان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت برگزار شد.
 سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
کارشناسان اداره سل مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی از شبکه بهداشت و درمان پاکدشت بازدید نمودند.
روز دوشنبه 28 خرداد ۹۷ کارشناسان اداره سل مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی از شبکه بهداشت و درمان پاکدشت بازدید نمودند.
 دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
قلیان سمی برای سلامت خانواده
مصرف بی رویه محصولات دخانی به ویژه قلیان در جوانان، زنان و متاسفانه در برخی از محافل خانوادگی بزرگترین دغدغه متولیان سلامت در این زمینه را فراهم آورده است . همچنین با توجه به اینکه میزان مواجهه با دود در هر وعده قلیان معادل استعمال 100-80 نخ سیگار بوده و آلودگی تنباکوهای معطر به ترکیبات سرطان زای قطعی همچون بنزن، فلزات سنگین و نگران کننده تر، آلودگی تنباکوها حین آماده سازی به برخی از روانگردان ها این دغدغه را دوچندان ساخته است.
 يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
کارگاه آموزشی خود مراقبتی سازمانی در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
روز پنجشنبه 3 اردیبهشت ۹۷ به همت واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان، کارگاه آموزشی خود مراقبتی سازمانی جهت مراقبین سلامت و پزشکان برگزار شد. با عنایت به لزوم اجرای برنامه‌های ارتقای سلامت در سازمان‌ها، کارگاه آموزشی خود مراقبتی سازمانی جهت 40 نفر از مراقبین سلامت و پزشکان، در خصوص راهنمای ملی خود مراقبتی سازمانی و آموزش تدوین برنامه عملیاتی خود مراقبتی سازمانی، باهدف ارتقاء آگاهی و کسب مهارت‌های عملی آن‌ها در خصوص مفاهیم اساسی در خود مراقبتی سازمانی، برگزار شد. در پایان مقرر گردید مراقبین سلامت جهت مراکز و پایگاه‌های خود برنامه عملیاتی تدوین نمایند.
 شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
پیامدها و معایب تک‌فرزندی
فرزند آوری در فرهنگ ایرانی اسلامی ما یک ارزش محسوب می‌شود. ارزشی که منطبق بر فطرت و غریزه انسانی است و برای تداوم نسل و بقای وی ضروری است و نیز همان ارزشی است که سبب می‌شود زوجین نابارور، حل مشکل ناباروری و نداشتن فرزند خود را به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های خود پیگیری نمایند. بررسی‌های کشوری نیز نشان می‌دهد که زوجین ایرانی تمایل به داشتن بیش از 2 فرزند دارند. تحقیق کشوری انجام‌شده در سال 1393 نشان داد: زوج‌هایی که تازه ازدواج می‌کنند خواهان داشتن 2.3 فرزند هستند. نتیجه نظرسنجی از زوجین ایرانی که 6-5 سال از ازدواج آن‌ها گذشته است نشان می‌دهد که تمایل به داشتن 2,8 فرزند دارند. در حال حاضر حدود 19 درصد خانواده‌های کشور تک‌فرزند هستند. در خیلی از موارد غفلت از فرزند آوری به‌موقع باعث می‌شود که خانواده‌ها نتوانند به تعداد فرزند دلخواه خود دست یابند.
 يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران -افسریه - بزرگراه امام رضا (ع) - پاکدشت - میدان شهداء گمنام - روبروی اداره پست - شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
تلفن : 36023110- 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.