چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو خبر 
 
 


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
جلسه آموزشی مصرف بهینه آب برای داوطلبان سلامت در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
روز یک‌شنبه 21 مرداد ۹۷ به همت واحد بهداشت محیط، واحد گسترش و مرکز خدمات جامع سلامت شهید اشرفی اصفهانی، با همکاری شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران جلسه آموزشی مصرف بهینه آب جهت داوطلبان سلامت در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد. در این جلسه آموزشی خانم مهندس قربانی مدیر بهداشت شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران در خصوص رویکرد دفتر بهره‌برداری، کنترل کیفیت، بهداشت آب و راهکارهای مصرف بهینه آب در مصارف خانگی برای 40 نفر از داوطلبین مطالبی را بیان نمودند.
 يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
بهبود دسترسی به مراقبت های تسکینی
مراقبت‌های تسکینی در بیماران دچار بیماری‌های مزمن وگاه تهدید کننده حیات، رویکردی برای بهبود کیفیت زندگی آنان و خانواده ایشان می‌باشد که به وسیله شناسائی زودرس و ارزیابی مناسب و درمان درد و سایر مشکلات جسمی، روحی، روانی، و معنوی انجام می‌شود. مراقبت‌های تسکینی در سال‌های اخیر مورد توجه مسئولین بهداشت و درمان کشور قرار گرفته است. این خدمات علاوه بر تاثیرگذاری در سطح فردی و خانوادگی، اثرات مطلوبی را نیز بر نظام سلامت خواهد گذاشت که از آن جمله می توان به کاهش بستری های مکرر و کم اثر در بیمارستان ها به ویژه اثر بر ضریب اشغال تخت های مراقبت ویژه اشاره کرد.
 چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از پایگاه سلامت شماره یک مسکن مهر امام رضا(ع) شهرستان پاکدشت بازدید نمودند.
روز دو‌شنبه 15 مرداد ۹۷ دکتر شریعتی قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از پایگاه سلامت شماره یک مسکن مهر امام رضا(ع) شهرستان پاکدشت بازدید به عمل آوردند. در این بازدید دکتر شریعتی و هیئت همراه به اتفاق معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ، کارشناسان معاونت بهداشت دانشگاه و کارشناسان ستاد شبکه، پایگاه سلامت شماره یک مسکن مهر امام رضا(ع) را مورد پایش و ارزیابی قرار دادند. در این پایش میزان رضایتمندی ثبت شده در سامانه سیب و واحدهای مختلف پایگاه مورد بررسی قرار گرفت و رهنمود های لازم در خصوص موارد نقص ارایه گردید.
 سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
جلسه ستاد هماهنگی شهرستان در خصوص برنامه بیمه روستایی در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
روز دوشنبه 15 مرداد 97 به همت واحد گسترش ، جلسه ستاد هماهنگی شهرستان در خصوص برنامه بیمه روستایی با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب تر به جمعیت تحت پوشش روستایی در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
 دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
اردوی جهادی گروه پزشکی سفید پوشان منتظر در شهرستان پاکدشت برگزار شد.
روز جمعه 12 مرداد 97 با هماهنگی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت و به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت، اردوی جهادی گروه سفید پوشان منتظر در شهرستان پاکدشت برگزار شد. در این اردوی یک‌روزه گروه 10 نفرِ پزشکی بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان(شهید رهنمون) و گروه 40 نفرِ پزشکی سفید پوشان منتظر، خدمات مراقبت سلامت و پزشکی تخصصی به جمعیت تحت پوشش شهر حصار امیر در محل مدرسه شهید کلانتری ارائه نمودند.
 شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
بیماری هپاتیت ویروسی
بیمـاری هپاتیـت ویروسـی، کـه بـه نام‌های زردی و یرقـان از گذشته‌های دور شناخته‌شده اسـت، در چنـد دهـه اخیـر بـه دلیـل پیشـرفت در تشـخیص و راه‌های پیشـگیری و درمـان آن اهمیـت بیشـتری یافتـه اسـت. البتـه انـواع دیگـری از هپاتیـت (التهـاب یـا ورم کبـد) نیـز وجـود دارنـد کـه ناشـی از مصـرف داروهـا و مشـروبات الکلـی و همچنیـن برخـی بیماری‌های ارثـی هسـتند. کبـد عضـوی اسـت از بـدن کـه در سـمت راست‌بالای شـکم قـرار داشـته و در بسـیاری از فعالیت‌های حیاتـی بـدن ماننـد رویارویـی بـا عفونت‌ها، توقـف خونریـزی، پـاک کـردن خـون از سـموم و ذخیـره انـرژی در بـدن نقـش مهمـی بـازی می‌کند.
 يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران -افسریه - بزرگراه امام رضا (ع) - پاکدشت - میدان شهداء گمنام - روبروی اداره پست - شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
تلفن : 36023110- 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.