شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو خبر 
 
 


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
معاون امور بهداشتی دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت بازدید نمودند.
روز چهار‌شنبه 13 آذر ماه 98 معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت بازدید نمودند. دکتر بهادری منفرد معاون امور بهداشتی دانشگاه ضمن بازدید از ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان با کارشناسان واحد های بهداشتی دیدار و از تلاش و زحمات آنها قدردانی نمودند. همچنین از مرکز خدمات جامع سلامت شهید اشرفی اصفهانی و آزمایشگاه این مرکز بازدید کردند.
 چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
: به مناسبت هفته سلامت بانوان پیاده روی جهت کارکنان شبکه در ارتفاعات روستای توچال برگزار شد.
روز پنج شنبه 23آبان 98 به همت واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان، به مناسبت هفته سلامت بانوان پیاده روی جهت کارکنان شبکه در ارتفاعات روستای توچال شهرستان پاکدشت برگزار شد. این همایش با حضور معاون بهداشتی و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید. در این پیاده روی پس از طی مسافت حدودا" 2 کیلومتری با صبحانه سالم از شرکت کنندگان پذیرایی شد و به 9 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی اهدا گردید .
 شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی در روستای چنگی اجرا شد.
روز چهار‌شنبه 22 آبان ماه 98 برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی در روستای چنگی اجرا گردید. با توجه به فرارسیدن هفته ملی دیابت، شبکه بهداشت و درمان پاکدشت با همکاری فرمانداری، هلال‌احمر، دهیاری و شورای اسلامی روستای چنگی برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی جهت افراد بالای 30 سال برگزار شد. در این برنامه خدمات مربوط به غربالگری دیابت و فشارخون و همچنین آموزش خود مراقبتی، توسط کارشناسان و بهورزان شبکه بهداشت و امدادگران هلال‌احمر، جهت 150 نفر از افراد گروه هدف، ارائه گردید. شبکه بهداشت با نصب پلاکارد، استند و پوستر، هفته جهانی دیابت و خود مراقبتی را اطلاع‌رسانی کرد.
 پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی در روستای جمال آباد برگزار شد.
روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 98 برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی در روستای جمال آباد اجرا گردید. با توجه به فرارسیدن هفته ملی دیابت، شبکه بهداشت و درمان پاکدشت با همکاری فرمانداری،هلال احمر، دهیاری و شورای اسلامی روستای جمال آباد برنامه غربالگری دیابت و آموزش خودمراقبتی جهت افراد بالای 30 سال برگزار شد. در این برنامه خدمات مربوط به غربالگری دیابت و فشارخون و همچنین آموزش خودمراقبتی،توسط کارشناسان و بهورزان شبکه بهداشت و امدادگران هلال احمر، جهت 110 نفر از افراد گروه هدف، ارائه گردید. شبکه بهداشت با نصب پلاکارد، استند و پوستر، هفته جهانی دیابت و خود مراقبتی را اطلاع‌رسانی کرد.
 چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی در پارک بانوان اجرا شد.
روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 98 برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی در پارک بانوان شهرستان پاکدشت اجرا گردید. با توجه به فرارسیدن هفته جهانی دیابت، شبکه بهداشت و درمان پاکدشت با همکاری فرمانداری، هلال‌احمر، شهرداری و برنامه غربالگری دیابت و آموزش خود مراقبتی جهت افراد بالای 30 سال در تاریخ برگزار شد. در این برنامه خدمات مربوط به غربالگری دیابت و فشارخون و همچنین آموزش خود مراقبتی، توسط کارشناسان شبکه بهداشت و امدادگران هلال‌احمر، جهت 100 نفر از افراد گروه هدف، ارائه گردید. در این برنامه شبکه بهداشت با نصب پلاکارد، استند و پوستر در خصوص هفته جهانی دیابت و خود مراقبتی اطلاع‌رسانی نمود.
 سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان مسابقه دارت در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد.
روز یک‌شنبه 19 آبان ماه 98 به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان مسابقه دارت بین بانوان شاغل در شبکه بهداشت و درمان پاکدشت برگزار شد. با توجه به فرارسیدن هفته ملی سلامت بانوان، با حضور مسئولین فرمانداری، مسئولین شبکه بهداشت و درمان و کارشناسان اداره ورزش و جوانان مسابقه دارت جهت کارکنان شبکه بهداشت و درمان برگزار شد. در این برنامه 25 نفر از بانوان شبکه به رقابت پرداختند و در پایان مسابقه به سه نفر از برگزیدگان جوایزی اهداء شد.
 دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران -افسریه - بزرگراه امام رضا (ع) - پاکدشت - میدان شهداء گمنام - روبروی اداره پست - شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت
تلفن : 36023110- 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.