انتخاب شبکه بهداشت و درمان پاکدشت به عنوان شبکه بهداشت و درمان بهره ور

 دوشنبه 15 اسفند ماه ۱۴۰۱ طی برگزاری مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره دانشگاه بهره ور در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که با حضور دکتر ابوالفضل باقری‌فرد معاون آموزشی وزات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،دکتر زالی ریاست دانشگاه ، سایر مدیران و معاونین ، روسای بیمارستان ها و شبکه های بهداشت و درمان برگزار گردید ، شبکه بهداشت و درمان پاکدشت توانست برای دومین سال متوالی عنوان شبکه بهداشت و درمان بهره ور را به خود اختصاص داده و لوح شبکه ی بهره ور را به دست آورد .

لازم به توضیح است که رنکینگ شبکه ها از سومین سال برگزاری جشنواره آغاز گردیده و در جشنواره های قبلی فقط بیمارستان ها مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می گرفتند . طی سال های 1400 و 1401 که این رتبه بندی در سطح شبکه ها بررسی گردید ، شبکه ی بهداشت و درمان پاکدشت توانست از عنوان برتری بهره ور بودن سال 1400 دفاع و برای بار دوم نیز این عنوان را به خود اختصاص دهد .

همچنین با ارزیابی بیش از 450 تجربه ی ارسال شده در حوزه بهداشت توسط هیئت داوران جشنواره 13 تجربه به مرحله نهایی دست یافتند که از این میان 5 تجربه مربوط به شبکه بهداشت و درمان پاکدشت بود و در نهایت عنوان تجربه برتر و برگزیده نیز به تجربه ی چاپ کتاب راهنمایی بازرسین بهداشت محیط این شبکه اختصاص یافت .

  • : گروه های مطالب,خبر,بسیج,بسیج جامعه پزشکی,بهداشت محیط,اخبار شهرستان,روابط عمومی,آرشیو اخبار,دهان و دندان,سامانه سیب
  • : 124352

0

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن