روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت

آموزش مدیریت استرس شغلی به پرسنل شرکت آرین پویا

روز سه شنبه 22 آذر 1401 آموزش مدیریت استرس شغلی به پرسنل شرکت آرین پویا توسط کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت ارائه گردید. در این آموزش درباره نشانه¬های استرس، پیامدهای استرس، روش های درمان، علل استرس، و فرسودگی شغلی صحبت شد.

روز سه شنبه 22 آذر 1401 آموزش مدیریت استرس شغلی به پرسنل شرکت آرین پویا توسط کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت ارائه گردید. در این آموزش درباره نشانه­های استرس، پیامدهای استرس، روش های درمان، علل استرس، و فرسودگی شغلی صحبت شد.

زمانی که استرس‌ها کوتاه‌مدت باشند و فرد بتواند آن‌ها را مدیریت کند جای نگرانی وجود ندارد. درواقع زمانی باید نگران این مسئله بود که استرس‌ها علاوه بر حل نشدن و عدم مدیریت توسط افراد، بلندمدت باقی بمانند، در این حالت بدن هر لحظه در حالت فعال برای مقابله با عوامل استرس‌زا قرار می‌گیرد و این امر سبب به وجود آمدن مشکلات بسیاری در روح و روان و جسم فرد می‌شود. وجود استرس طولانی‌مدت و عدم کنترل آن درنهایت خستگی و ضایعات جسمی را به بار می‌آورد در این حالت بدن توانایی خود را از دست می‌دهد و موجب بروز بیماری‌های بسیاری می‌شود،که این بیماری‌ها انجام فعالیت‌های شغلی فرد را مختل خواهند کرد    .

 

  

 

 

  • : گروه های مطالب,خبر,بسیج,بسیج جامعه پزشکی,بهداشت محیط,اخبار شهرستان,روابط عمومی,آرشیو اخبار,دهان و دندان,سامانه سیب
  • : 123846
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن